TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 243D022-25-G04-0
243D022-25-G04-0 picture photo
Mfg. Part Number
243D022-25-G04-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
243D022-25-G04-0.pdf
Availability of 243D022-25-G04-0
QUANTITY
243D022-25-G04-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 243D022-25-G04-0
Internal Part NumberEIS-243D022-25-G04-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)243D022-25-G04-0
243D022-25-G04-0 Details Description
Related parts for 243D022-25-G04-0
CONN PLUG 5POS 28AWG 12" datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
HDR STR DR.100 DP SMT TB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS SKT datasheet.pdf
CONN DB15 PLUG datasheet.pdf
DIODE ZENER 56V 2W DO214AC datasheet.pdf
OSC VCSO 622.08/672.1627MHZ datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 110POS datasheet.pdf