CTS Electronic Components 2450-001-X5R0-681KLF
2450-001-X5R0-681KLF picture photo
Mfg. Part Number
2450-001-X5R0-681KLF
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
FEED THRU CAP
Datasheet Download
2450-001-X5R0-681KLF.pdf
Availability of 2450-001-X5R0-681KLF
QUANTITY
2450-001-X5R0-681KLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450-001-X5R0-681KLF
Internal Part NumberEIS-2450-001-X5R0-681KLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2450-001-X5R0-681KLF
Related Links2450-001-X, 2450-001-X5R0-681KLF Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
2450-001-X5R0-681KLF Details Description
Related parts for 2450-001-X5R0-681KLF
DIODE ZENER 33V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS .100 DL R/A AU datasheet.pdf
IC ADC 12BIT+SAR 4CHAN 16-TSSOP datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
VARISTOR 216V 4.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
SIGNAL RELAY 2 FORM C 1.5V datasheet.pdf