Johanson Technology Inc. 2450DP15M5500E
2450DP15M5500E picture photo
Mfg. Part Number
2450DP15M5500E
Manufacturer
Product Category
RF Diplexers
Brief Description
2/5G WIFI BPF-BPF DIPLEXER 0805
Datasheet Download
2450DP15M5500E.pdf
Availability of 2450DP15M5500E
QUANTITY
2450DP15M5500E Order Process
Ship out your order
Specifications of 2450DP15M5500E
Internal Part NumberEIS-2450DP15M5500E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Diplexers
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Bands (Low / High)2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB)18.00dB / -
High Band Attenuation (min / max dB)25.00dB / -
Return Loss (Low Band / High Band)-9.54dB / -9.54dB
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0805 (2012 Metric)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2450DP15M5500E
Related Links2450DP1, 2450DP15M5500E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
2450DP15M5500E Details Description
Related parts for 2450DP15M5500E
POT 10K OHM 1/20W LINEAR datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 68POS datasheet.pdf
Connector Receptacle USB TypeA 1.0 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
TVS DIODE 6.5VWM 12.3VC SMC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14TSSOP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 10% 2312 datasheet.pdf
RES 12.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR DAC1408D650W0 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV 2CH TRANSISTOR datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.2A 4XDFN datasheet.pdf
HEATSHRINK DUAL WALL 32MM X 4' datasheet.pdf
CAP FILM 0.0027 UF 10% 300 VAC R datasheet.pdf