Eaton (formerly Cooper Bussmann) 24FFMSJ25
24FFMSJ25 picture photo
Mfg. Part Number
24FFMSJ25
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 24KV 25A 3''FULL RANGE
Datasheet Download
24FFMSJ25.pdf
Availability of 24FFMSJ25
QUANTITY
24FFMSJ25 Order Process
Ship out your order
Specifications of 24FFMSJ25
Internal Part NumberEIS-24FFMSJ25
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)24FFMSJ25
Related Links24FF, 24FFMSJ25 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
24FFMSJ25 Details Description
Related parts for 24FFMSJ25
CAP CER 12UF 6.3V X5R 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.83 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 3.3V 10W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HDM/VHDM JOINER INSERTION TOOL datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE ZENER 140V 5W T18 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100" datasheet.pdf