Eaton (formerly Cooper Bussmann) 258GDQSJD15E
258GDQSJD15E picture photo
Mfg. Part Number
258GDQSJD15E
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 25.8KV 15A E RATED SQ D
Datasheet Download
258GDQSJD15E.pdf
Availability of 258GDQSJD15E
QUANTITY
258GDQSJD15E Order Process
Ship out your order
Specifications of 258GDQSJD15E
Internal Part NumberEIS-258GDQSJD15E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)258GDQSJD15E
Related Links258GDQ, 258GDQSJD15E Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
258GDQSJD15E Details Description
Related parts for 258GDQSJD15E
MOSFET N-CH 60V 15A DPAK datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
IGBT 600V 14A 54W TO220 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 300A AC/DC datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 115K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 120 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON datasheet.pdf
RES 150 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 44POS datasheet.pdf