Grayhill, Inc. 25BP22-B-1-16F
25BP22-B-1-16F picture photo
Mfg. Part Number
25BP22-B-1-16F
Brief Description
ENCODER MECH PC 16POS SNGL
Datasheet Download
25BP22-B-1-16F.pdf
Availability of 25BP22-B-1-16F
QUANTITY
25BP22-B-1-16F Order Process
Ship out your order
Specifications of 25BP22-B-1-16F
Internal Part NumberEIS-25BP22-B-1-16F
Encoder TypeMechanical
Output TypeBinary (Absolute)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)25BP22-B-1-16F
Related Links25BP22-, 25BP22-B-1-16F Datasheet, Grayhill, Inc. Distributor
25BP22-B-1-16F Details Description
Related parts for 25BP22-B-1-16F
IC OPAMP GP 5.1MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
RES 137K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 23COND 22AWG SHLD 500' datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2 NYLON 37MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 250V 5A TO-220FM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 10POS GOLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT datasheet.pdf
1000UF 35V 12,5X25MM 105C 3000H datasheet.pdf