Daburn 2615/22-RD-1000
2615/22-RD-1000 picture photo
Mfg. Part Number
2615/22-RD-1000
Datasheet Download
2615/22-RD-1000.pdf
Availability of 2615/22-RD-1000
QUANTITY
2615/22-RD-1000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2615/22-RD-1000
Internal Part NumberEIS-2615/22-RD-1000
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge22 AWG
Conductor Strand17/34
Conductor MaterialCopper, Tinned
Jacket (Insulation) MaterialSilicone Rubber
Jacket (Insulation) Diameter0.061" (1.55mm)
Jacket (Insulation) Thickness0.016" (0.41mm)
Length1000' (304.8m)
Voltage300V
Operating Temperature-40°C ~ 150°C
Jacket ColorRed
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2615/22-RD-1000
Related Links2615/22, 2615/22-RD-1000 Datasheet, Daburn Distributor
2615/22-RD-1000 Details Description
Related parts for 2615/22-RD-1000
MODULE SDRAM DDR 256MB 172UDIMM datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
IC CTRLR PWM BUCK 48-QFN datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 12-DFN datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 26.9VC SMC datasheet.pdf
CONN RECEPT 120POS .100 R/A DUAL datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 32V datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V Z5U 1812 datasheet.pdf
RES SMD 19.92 OHM 1/10W 0805 datasheet.pdf
500 TB WIR PRO 180 SOLID datasheet.pdf
IC REG LDO BJT 1A 5.0V SOT223 datasheet.pdf