Curtis Industries 265A67-27
265A67-27 picture photo
Mfg. Part Number
265A67-27
Brief Description
CONN TERM BLK HINGED CVR 27POS
Datasheet Download
265A67-27.pdf
Availability of 265A67-27
QUANTITY
265A67-27 Order Process
Ship out your order
Specifications of 265A67-27
Internal Part NumberEIS-265A67-27
SeriesCDM
TypeCover - Hinged
Number of Positions27
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)265A67-27
Related Links265A, 265A67-27 Datasheet, Curtis Industries Distributor
265A67-27 Details Description
Related parts for 265A67-27
RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 16V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 294 OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 40HWQFN datasheet.pdf
MOD DIODE 600V SOT-227 datasheet.pdf
HAN TC350 FEMALE CONTACT 70MM datasheet.pdf