Curtis Industries 267A19-22
267A19-22 picture photo
Mfg. Part Number
267A19-22
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips
Brief Description
MARKING STRIPS
Datasheet Download
267A19-22.pdf
Availability of 267A19-22
QUANTITY
267A19-22 Order Process
Ship out your order
Specifications of 267A19-22
Internal Part NumberEIS-267A19-22
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Accessories - Marker Strips
Series43000
PackagingBulk
TypeLabel
LegendBlank
Pitch0.438" (11.12mm)
For Use With/Related Products43000 Series
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)267A19-22
Related Links267A, 267A19-22 Datasheet, Curtis Industries Distributor
267A19-22 Details Description
Related parts for 267A19-22
LED 7SEG 1" SGL 585NM YLW CA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS .100" SMT GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
BRAID TIN COPPER FLAT NOCLR 100' datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 300VAC RADIAL datasheet.pdf