ITT Cannon, LLC 27961-13T12
27961-13T12 picture photo
Mfg. Part Number
27961-13T12
Brief Description
IR CON 16S SKT CRIMP GLD 20-24
Datasheet Download
27961-13T12.pdf
Availability of 27961-13T12
QUANTITY
27961-13T12 Order Process
Ship out your order
Specifications of 27961-13T12
Internal Part NumberEIS-27961-13T12
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)27961-13T12
Related Links27961, 27961-13T12 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
27961-13T12 Details Description
Related parts for 27961-13T12
FUSE BOARD MNT 250MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 250MA 1.8 OHM datasheet.pdf
BOARD LEVEL HEAT SINK datasheet.pdf
IGBT 600V 7.8A 52W DPAK datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 125MW SSMINI3 datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
HOLE PLUG RIGID BLK 1.2" HOLE datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRANS 8SMD datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD datasheet.pdf
SIGNAL RELAY 2 FORM C 24V datasheet.pdf
FIBER DOME STUB TERM 200' CABLE datasheet.pdf
CONN PCB HOUSING 1POS datasheet.pdf