3M 2AU23B/UV-24
2AU23B/UV-24 picture photo
Mfg. Part Number
2AU23B/UV-24
Manufacturer
Product Category
Tape
Brief Description
TAPE PROTECT POLUTHYLENE 2'X300'
Datasheet Download
2AU23B/UV-24.pdf
Availability of 2AU23B/UV-24
QUANTITY
2AU23B/UV-24 Order Process
Ship out your order
Specifications of 2AU23B/UV-24
Internal Part NumberEIS-2AU23B/UV-24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
MSDS Material Safety Datasheet25M26X,2AU2zB/UV,31U2ZC/UV,3WzzX
Standard Package1
Category Tapes, Adhesives
FamilyTape
Series2AU23B
PackagingRoll
Tape TypeProtective
AdhesiveAcrylic
Backing, CarrierPolymer
Thickness0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Thickness - Adhesive-
Thickness - Backing, Carrier, Liner-
Width24.00" (609.60mm) 2'
Length300' (91.44m)
ColorBlue
Usage-
Temperature Range-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2AU23B/UV-24
Related Links2AU23B, 2AU23B/UV-24 Datasheet, 3M Distributor
2AU23B/UV-24 Details Description
Related parts for 2AU23B/UV-24
IC 24BIT 192KHZ STERO DAC 28SSOP datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 6A 9V datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CAP POLYMER 27UF 20% 50V T/H datasheet.pdf
IC TRANSMITTER 10MSOP datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 0.100 SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 92 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
MINI50 RAHDR SMT 8CKT BRN POL C datasheet.pdf
DIE SET .052 .278 datasheet.pdf
Ultracompact Precision10 V/5 V/2.5 V/3.0 V Voltage References IC datasheet.pdf