Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-16M7-10PA
2M801-007-16M7-10PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-16M7-10PA
Brief Description
M801 10C 10#23 PIN PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-16M7-10PA.pdf
Availability of 2M801-007-16M7-10PA
QUANTITY
2M801-007-16M7-10PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-16M7-10PA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-16M7-10PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-16M7-10PA
Related Links2M801-007, 2M801-007-16M7-10PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-007-16M7-10PA Details Description
Related parts for 2M801-007-16M7-10PA
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT523 datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 16A 100V TO-220AB datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 2.1KVAC RAD datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
FIXING LUGS EXTERNAL FFL datasheet.pdf
DIODE ZENER 190V 5W SMBG datasheet.pdf
IC CLK GEN FREQ TIMING 32MLF datasheet.pdf
CAP POLYMER 470UF 20% 16V T/H datasheet.pdf