Amphenol Aerospace Operations 2M801-007-16ZNU13-201SA
2M801-007-16ZNU13-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-007-16ZNU13-201SA
Brief Description
M801 12C MIXED SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M801-007-16ZNU13-201SA.pdf
Availability of 2M801-007-16ZNU13-201SA
QUANTITY
2M801-007-16ZNU13-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-007-16ZNU13-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-007-16ZNU13-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-007-16ZNU13-201SA
2M801-007-16ZNU13-201SA Details Description
Related parts for 2M801-007-16ZNU13-201SA
IC OPAMP GP 4MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS MALE SOLDER GOLD datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 4.3A SOT-23-3 datasheet.pdf
HOOK TEST CONN INS PIERCING ORN datasheet.pdf
OSC VCXO 622.08MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
"MICRO 51C P 12"" RBW FLOAT NI" datasheet.pdf
BRIDGE RECT 4A 200V datasheet.pdf