Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-16ZNU10-201SA
2M801-008-16ZNU10-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-16ZNU10-201SA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#12 SKT PLU THRD
Datasheet Download
2M801-008-16ZNU10-201SA.pdf
Availability of 2M801-008-16ZNU10-201SA
QUANTITY
2M801-008-16ZNU10-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-16ZNU10-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-16ZNU10-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-16ZNU10-201SA
2M801-008-16ZNU10-201SA Details Description
Related parts for 2M801-008-16ZNU10-201SA
TVS DIODE 8.5VWM 15.12VC SMC datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 50MA 550 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 22 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
IC FLASH 256GBIT 48TSOP datasheet.pdf
RES 200 OHM 5W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf