Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-16ZNU6-4PA
2M801-008-16ZNU6-4PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-16ZNU6-4PA
Brief Description
M801 4C 4#23 PIN PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-16ZNU6-4PA.pdf
Availability of 2M801-008-16ZNU6-4PA
QUANTITY
2M801-008-16ZNU6-4PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-16ZNU6-4PA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-16ZNU6-4PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-16ZNU6-4PA
Related Links2M801-008-, 2M801-008-16ZNU6-4PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-16ZNU6-4PA Details Description
Related parts for 2M801-008-16ZNU6-4PA
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-DIP datasheet.pdf
IC DAC NANO 16BIT DUAL 10-LFCSP datasheet.pdf
RES SMD 0.1 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
RINGLIGHT FIBER OPT 2.31IN ID datasheet.pdf
RES 0.14 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.8M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC FPGA 534 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CABLE 16POS .100 JUMPER 2 INCH datasheet.pdf
CONN SPRING TARGET SGL R/A 15POS datasheet.pdf