Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26M16-5SB
2M801-008-26M16-5SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26M16-5SB
Brief Description
M801 5C 5#12 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26M16-5SB.pdf
Availability of 2M801-008-26M16-5SB
QUANTITY
2M801-008-26M16-5SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26M16-5SB
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26M16-5SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26M16-5SB
Related Links2M801-008, 2M801-008-26M16-5SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26M16-5SB Details Description
Related parts for 2M801-008-26M16-5SB
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 44POS 0.156 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .125 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 500PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .4MM 24POS datasheet.pdf
ANTENNA GPS 6 BAND SMA MMCX-MCX datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf