Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26NF21-12SB
2M801-008-26NF21-12SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26NF21-12SB
Brief Description
M801 12C 12#12 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M801-008-26NF21-12SB.pdf
Availability of 2M801-008-26NF21-12SB
QUANTITY
2M801-008-26NF21-12SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26NF21-12SB
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26NF21-12SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26NF21-12SB
Related Links2M801-008-, 2M801-008-26NF21-12SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-008-26NF21-12SB Details Description
Related parts for 2M801-008-26NF21-12SB
FIXED IND 18UH 213MA 2.25 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1A 9-32VIN 2.5V datasheet.pdf
EMI/RFI MINI-MIZER STR SGL END datasheet.pdf
RES 3.32K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 15V 2214 datasheet.pdf
RES 39 OHM 0.4W 5% AXIAL datasheet.pdf