Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26ZNU10-201SA
2M801-008-26ZNU10-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26ZNU10-201SA
Brief Description
M801 6C 4#23 2#12 SKT PLU THRD
Datasheet Download
2M801-008-26ZNU10-201SA.pdf
Availability of 2M801-008-26ZNU10-201SA
QUANTITY
2M801-008-26ZNU10-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26ZNU10-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26ZNU10-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26ZNU10-201SA
2M801-008-26ZNU10-201SA Details Description
Related parts for 2M801-008-26ZNU10-201SA
CONV DC/DC NIPOL 10A 1.8V VERT datasheet.pdf
RES 75 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 15K OHM 2512 datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR datasheet.pdf
RES 3.09K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONNECTPORT X2E ZIGBEE SE datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 11MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CAP CER 8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS PNL MNT SKT datasheet.pdf