Amphenol Aerospace Operations 2M801-008-26ZNU10-26PA
2M801-008-26ZNU10-26PA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-008-26ZNU10-26PA
Brief Description
M801 26C 26#23 PIN PLUG THR
Datasheet Download
2M801-008-26ZNU10-26PA.pdf
Availability of 2M801-008-26ZNU10-26PA
QUANTITY
2M801-008-26ZNU10-26PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-008-26ZNU10-26PA
Internal Part NumberEIS-2M801-008-26ZNU10-26PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-008-26ZNU10-26PA
2M801-008-26ZNU10-26PA Details Description
Related parts for 2M801-008-26ZNU10-26PA
RES ARRAY 3 RES 330 OHM 6SSIP datasheet.pdf
RES SMD 1.5M OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
TERM EDGE AMP LF 18-22AWG CRIMP datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V POWERDI323 datasheet.pdf
RES 4.53K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 12K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 160V SMD datasheet.pdf
GPIB/LAN CARD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf