Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-01ZNU10-2SA
2M801-009-01ZNU10-2SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-01ZNU10-2SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
M801 2C 2#12 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-01ZNU10-2SA.pdf
Availability of 2M801-009-01ZNU10-2SA
QUANTITY
2M801-009-01ZNU10-2SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-01ZNU10-2SA
Internal Part NumberEIS-2M801-009-01ZNU10-2SA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-01ZNU10-2SA
Related Links2M801-009-, 2M801-009-01ZNU10-2SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-01ZNU10-2SA Details Description
Related parts for 2M801-009-01ZNU10-2SA
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28DIP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CONN TERM FEMALE 24-30AWG GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 3.05K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 42MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf