Amphenol Aerospace Operations 2M801-009-07M16-12SB
2M801-009-07M16-12SB picture photo
Mfg. Part Number
2M801-009-07M16-12SB
Brief Description
M801 12C 12#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M801-009-07M16-12SB.pdf
Availability of 2M801-009-07M16-12SB
QUANTITY
2M801-009-07M16-12SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-009-07M16-12SB
Internal Part NumberEIS-2M801-009-07M16-12SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-009-07M16-12SB
Related Links2M801-009-, 2M801-009-07M16-12SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-009-07M16-12SB Details Description
Related parts for 2M801-009-07M16-12SB
IC AMP GP HI PWR 6-20GHZ 8-SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MMIC ATTENUATOR 5-30GHZ 8SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP 2ND SPEED datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC AMP AUDIO LOW VOLT 24SSOP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LJT 65C 65#22 PIN PLUG datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 600W datasheet.pdf