Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-01ZNU13-37SA
2M801-010-01ZNU13-37SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-01ZNU13-37SA
Brief Description
M801 37C 37#23 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-01ZNU13-37SA.pdf
Availability of 2M801-010-01ZNU13-37SA
QUANTITY
2M801-010-01ZNU13-37SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-01ZNU13-37SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-01ZNU13-37SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-01ZNU13-37SA
2M801-010-01ZNU13-37SA Details Description
Related parts for 2M801-010-01ZNU13-37SA
D-Sub Connector Plug, Male Pins 5 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC TXRX RS-232 W/CAP 16-SOIC datasheet.pdf
OSC VCXO 155.52MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 126K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V datasheet.pdf
INSERT FGG.2B.806. 1COAX+6LV datasheet.pdf
INSERT MALE 24POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
IC SDRAM 64M 143MHZ 54BGA datasheet.pdf