Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02M13-201SA
2M801-010-02M13-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02M13-201SA
Brief Description
M801 12C MIXED SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02M13-201SA.pdf
Availability of 2M801-010-02M13-201SA
QUANTITY
2M801-010-02M13-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02M13-201SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02M13-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02M13-201SA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-02M13-201SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-02M13-201SA Details Description
Related parts for 2M801-010-02M13-201SA
PC TERM BLOCK 5.08MM 3POS datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 30AWG 18IN datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 40.7KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 10AWG RED 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 5POS TIN datasheet.pdf
AS16 BACKSHELL, 3P, NW10 EXIT, N datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf