Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-02ZNU10-26SA
2M801-010-02ZNU10-26SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-02ZNU10-26SA
Brief Description
M801 26C 26#23 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-02ZNU10-26SA.pdf
Availability of 2M801-010-02ZNU10-26SA
QUANTITY
2M801-010-02ZNU10-26SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-02ZNU10-26SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-02ZNU10-26SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-02ZNU10-26SA
2M801-010-02ZNU10-26SA Details Description
Related parts for 2M801-010-02ZNU10-26SA
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC MPU MPC74XX 1.4GHZ 360FCCBGA datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 26 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB datasheet.pdf
IC OP AMP R-R 16V CMOS SOT23-5 datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf