Amphenol Aerospace Operations 2M801-010-07ZNU9-4SA
2M801-010-07ZNU9-4SA picture photo
Mfg. Part Number
2M801-010-07ZNU9-4SA
Brief Description
M801 4C 4#16 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M801-010-07ZNU9-4SA.pdf
Availability of 2M801-010-07ZNU9-4SA
QUANTITY
2M801-010-07ZNU9-4SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M801-010-07ZNU9-4SA
Internal Part NumberEIS-2M801-010-07ZNU9-4SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M801-010-07ZNU9-4SA
Related Links2M801-010-, 2M801-010-07ZNU9-4SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M801-010-07ZNU9-4SA Details Description
Related parts for 2M801-010-07ZNU9-4SA
IC EEPROM 32KBIT 10MHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 25POS .100" STACKER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
RES 182 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE A 28 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5.62 OHM 1% 10W datasheet.pdf
SGE88-4-0340-6500MQD datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 2W SJP datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf