Amphenol Aerospace Operations 2M803-001-06ZNU10-5SN
2M803-001-06ZNU10-5SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-001-06ZNU10-5SN
Brief Description
M803 5C 5#16 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M803-001-06ZNU10-5SN.pdf
Availability of 2M803-001-06ZNU10-5SN
QUANTITY
2M803-001-06ZNU10-5SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-001-06ZNU10-5SN
Internal Part NumberEIS-2M803-001-06ZNU10-5SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-001-06ZNU10-5SN
Related Links2M803-001-, 2M803-001-06ZNU10-5SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-001-06ZNU10-5SN Details Description
Related parts for 2M803-001-06ZNU10-5SN
FUSE BOARD MOUNT 500MA 32VAC/VDC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC COMP W/REF LP DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
TXRX UHF 700-1100MHZ 44-LQFP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK PCB 15MM 4POS datasheet.pdf
OPTOISOLTR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
.093 NYLON HOUSING 319115P1201 datasheet.pdf
350 TB SPRING CLAMP 180D datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 20ppm 8pF 50 Ohm -10°C - 70°C Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf