Amphenol Aerospace Operations 2M803-002-06ZNU12-37SN
2M803-002-06ZNU12-37SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-002-06ZNU12-37SN
Brief Description
M803 37C 37#23 SKT PLUG THRD
Datasheet Download
2M803-002-06ZNU12-37SN.pdf
Availability of 2M803-002-06ZNU12-37SN
QUANTITY
2M803-002-06ZNU12-37SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-002-06ZNU12-37SN
Internal Part NumberEIS-2M803-002-06ZNU12-37SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-002-06ZNU12-37SN
2M803-002-06ZNU12-37SN Details Description
Related parts for 2M803-002-06ZNU12-37SN
IC DAS 12BIT 8CH 44-PLCC datasheet.pdf
VERTICAL GUIDE PIN SLOTT-ED HDR datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES 5.28K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 50V 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V JB 0805 datasheet.pdf
HYDRAULIC HOSE ASBY datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf