Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02M10-201SN
2M803-003-02M10-201SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02M10-201SN
Brief Description
M803 6C 4#23 2#12 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02M10-201SN.pdf
Availability of 2M803-003-02M10-201SN
QUANTITY
2M803-003-02M10-201SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02M10-201SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02M10-201SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02M10-201SN
Related Links2M803-003-, 2M803-003-02M10-201SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02M10-201SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02M10-201SN
RES SMD 40.2OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 6.3A TO-220F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DISPLAY 627NM RED ALPHANUM 0.8" datasheet.pdf
IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24 datasheet.pdf
RES 37.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf
EX-I OUTPUT ISOLATING AMPLIFIER datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CONN HDR 31POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf