Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-02M10-5SN
2M803-003-02M10-5SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-02M10-5SN
Brief Description
M803 5C 5#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-02M10-5SN.pdf
Availability of 2M803-003-02M10-5SN
QUANTITY
2M803-003-02M10-5SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-02M10-5SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-02M10-5SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-02M10-5SN
Related Links2M803-003, 2M803-003-02M10-5SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-02M10-5SN Details Description
Related parts for 2M803-003-02M10-5SN
CONN FFC BOTTOM 22POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 1.69KOHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 46POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.156" (3.96mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
MICRO 21C P 48" WHT FLOAT datasheet.pdf
RES SMD 715 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 240VAC datasheet.pdf
CONN 50POS F R/A .370 PLST BRK. datasheet.pdf