Amphenol Aerospace Operations 2M803-003-07M9-200SN
2M803-003-07M9-200SN picture photo
Mfg. Part Number
2M803-003-07M9-200SN
Brief Description
M803 6C 4#23 2#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M803-003-07M9-200SN.pdf
Availability of 2M803-003-07M9-200SN
QUANTITY
2M803-003-07M9-200SN Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M803-003-07M9-200SN
Internal Part NumberEIS-2M803-003-07M9-200SN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M803-003-07M9-200SN
Related Links2M803-003-, 2M803-003-07M9-200SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M803-003-07M9-200SN Details Description
Related parts for 2M803-003-07M9-200SN
Crystal 10.0000MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
1.5MM BU-STE KPL 7P datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 6MM YELLOW datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 5A AC datasheet.pdf
RF EVAL FOR ABBTM-2.4GHZ datasheet.pdf
SENSOR 14 VDC TO 33 VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
2MM SHROUDED BOARD MNT HDR 14 PO datasheet.pdf
IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC datasheet.pdf