Amphenol Aerospace Operations 2M804-001-06ZNU12-37SA
2M804-001-06ZNU12-37SA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-001-06ZNU12-37SA
Brief Description
M804 37C 37#23 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M804-001-06ZNU12-37SA.pdf
Availability of 2M804-001-06ZNU12-37SA
QUANTITY
2M804-001-06ZNU12-37SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-001-06ZNU12-37SA
Internal Part NumberEIS-2M804-001-06ZNU12-37SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-001-06ZNU12-37SA
2M804-001-06ZNU12-37SA Details Description
Related parts for 2M804-001-06ZNU12-37SA
CAP CER 1500PF 10V X7R 0805 datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1MM .203M 19POS datasheet.pdf
RES 464 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 12.4K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC OSC VCXO 164.3555MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC SDRAM 128M 143MHZ 54TSOP datasheet.pdf
FAN 12VDC 60X15MM 3WR datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
DC/DC 850W 12V 5V AUX datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 19.5W datasheet.pdf