Amphenol Aerospace Operations 2M804-001-06ZNU8-200SB
2M804-001-06ZNU8-200SB picture photo
Mfg. Part Number
2M804-001-06ZNU8-200SB
Brief Description
M804 6C 4#23 2#20 SKT PLUG OM
Datasheet Download
2M804-001-06ZNU8-200SB.pdf
Availability of 2M804-001-06ZNU8-200SB
QUANTITY
2M804-001-06ZNU8-200SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-001-06ZNU8-200SB
Internal Part NumberEIS-2M804-001-06ZNU8-200SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-001-06ZNU8-200SB
2M804-001-06ZNU8-200SB Details Description
Related parts for 2M804-001-06ZNU8-200SB
IC MCU 32BIT ROMLESS 1256MAPBGA datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 300MA 4V datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 110A TO-264 datasheet.pdf
CABLE 5COND 16AWG BLACK 2500' datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DHVQFN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 1.37K OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
MODEM EV-DO USB ACCY KIT VERIZON datasheet.pdf
POLYSWITCH RXE SERIES 3.00A HOLD datasheet.pdf