Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-00M12-201PA
2M804-003-00M12-201PA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-00M12-201PA
Brief Description
M804 12C 10#23 2#12 PIN REC OM
Datasheet Download
2M804-003-00M12-201PA.pdf
Availability of 2M804-003-00M12-201PA
QUANTITY
2M804-003-00M12-201PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-00M12-201PA
Internal Part NumberEIS-2M804-003-00M12-201PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-00M12-201PA
Related Links2M804-003-, 2M804-003-00M12-201PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-00M12-201PA Details Description
Related parts for 2M804-003-00M12-201PA
RES SMD 470 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE CERM 12A 450VAC 250VDC 3AB datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 50POS R/A .050" GLD datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
RES 100K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 511 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.2PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 NEON BAY SOLDER datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf