Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-00ZNU7-10P
2M804-003-00ZNU7-10P picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-00ZNU7-10P
Brief Description
M804 10C 10#23 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-00ZNU7-10P.pdf
Availability of 2M804-003-00ZNU7-10P
QUANTITY
2M804-003-00ZNU7-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-00ZNU7-10P
Internal Part NumberEIS-2M804-003-00ZNU7-10P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-00ZNU7-10P
Related Links2M804-003-, 2M804-003-00ZNU7-10P Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-00ZNU7-10P Details Description
Related parts for 2M804-003-00ZNU7-10P
TRANSFORMER CCFL 6W 20V 11MA SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SIP datasheet.pdf
RES SMD 91 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS M12 4-20MA datasheet.pdf
HANDLE 3X1.3" W/HARDWARE BLACK datasheet.pdf
SWITCH PLUNGER SPDT 5A QC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS PIN datasheet.pdf
DC FORM-C LIMIT RELAY W/1 ALARM datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 12pF 80 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf