Amphenol Aerospace Operations 2M804-003-01ZNU8-13SA
2M804-003-01ZNU8-13SA picture photo
Mfg. Part Number
2M804-003-01ZNU8-13SA
Brief Description
M804 13C 13#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M804-003-01ZNU8-13SA.pdf
Availability of 2M804-003-01ZNU8-13SA
QUANTITY
2M804-003-01ZNU8-13SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M804-003-01ZNU8-13SA
Internal Part NumberEIS-2M804-003-01ZNU8-13SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M804-003-01ZNU8-13SA
Related Links2M804-003-, 2M804-003-01ZNU8-13SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M804-003-01ZNU8-13SA Details Description
Related parts for 2M804-003-01ZNU8-13SA
THYRISTOR 90V 400A SMB datasheet.pdf
CURRENT PROBE AC/DC datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 698 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RF FET N CH 1000V 13A TO264 datasheet.pdf