Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02M15-220SB
2M805-003-02M15-220SB picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02M15-220SB
Brief Description
M805 20C 20#20HD SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02M15-220SB.pdf
Availability of 2M805-003-02M15-220SB
QUANTITY
2M805-003-02M15-220SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02M15-220SB
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02M15-220SB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02M15-220SB
Related Links2M805-003-, 2M805-003-02M15-220SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-02M15-220SB Details Description
Related parts for 2M805-003-02M15-220SB
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
DRIVING FORCE JAGUAR REPAIR KIT datasheet.pdf
RES SMD 3.01 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CAP MICA 56PF 5% 100V 1210 datasheet.pdf
ASSY 2 PR DBL ENTRY PIVOT II datasheet.pdf
CONNECTOR datasheet.pdf
BI-LEVEL PRISM O,O LC 13" REEL datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC P600 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
IC FLIP-FLOP T 26GHZ RESET 16SMD datasheet.pdf