Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-02ZNU15-7SA
2M805-003-02ZNU15-7SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-02ZNU15-7SA
Brief Description
M805 7C 7#16 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-02ZNU15-7SA.pdf
Availability of 2M805-003-02ZNU15-7SA
QUANTITY
2M805-003-02ZNU15-7SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-02ZNU15-7SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-02ZNU15-7SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-02ZNU15-7SA
Related Links2M805-003-, 2M805-003-02ZNU15-7SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-02ZNU15-7SA Details Description
Related parts for 2M805-003-02ZNU15-7SA
MOSFET N-CH 55V 174A SUPER-220 datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 3A TO225AA datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE- ASR24B/AE24G/APK24B datasheet.pdf
RES SMD 38.8K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 16V SCREW datasheet.pdf
RES 300 OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SIGNAL COND 5.42GHZ 0.5W BALUN datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS CABLE SKT datasheet.pdf