Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07M12-26SB
2M805-003-07M12-26SB picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07M12-26SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
M805 26C 26#23 SKT RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07M12-26SB.pdf
Availability of 2M805-003-07M12-26SB
QUANTITY
2M805-003-07M12-26SB Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07M12-26SB
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07M12-26SB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07M12-26SB
Related Links2M805-003-, 2M805-003-07M12-26SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-07M12-26SB Details Description
Related parts for 2M805-003-07M12-26SB
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 7.1PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
SWITCH PUSH 4PDT 0.5A 125V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 124VTLA datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
HFT-A 3.2/1.6 HEAT SHRIINK datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf