Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07NF11-200PA
2M805-003-07NF11-200PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07NF11-200PA
Brief Description
M805 6C 4#23 2#16 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07NF11-200PA.pdf
Availability of 2M805-003-07NF11-200PA
QUANTITY
2M805-003-07NF11-200PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07NF11-200PA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07NF11-200PA
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07NF11-200PA
2M805-003-07NF11-200PA Details Description
Related parts for 2M805-003-07NF11-200PA
PHOTOCOUPLER OPIC 6-SMD VDE datasheet.pdf
FITTING SNAP ON FP VERT WHITE datasheet.pdf
REPLENISHMENT DECAL "F" ORG/BLK datasheet.pdf
ACCY MISC CWB39S ROD ONLY datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3 datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 0.3W 1206 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CRIMPER INSULATION datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS PIN datasheet.pdf