Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07ZNU15-201SA
2M805-003-07ZNU15-201SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07ZNU15-201SA
Brief Description
M805 12C 10#23 2#12 SKT RECP
Datasheet Download
2M805-003-07ZNU15-201SA.pdf
Availability of 2M805-003-07ZNU15-201SA
QUANTITY
2M805-003-07ZNU15-201SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07ZNU15-201SA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07ZNU15-201SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07ZNU15-201SA
2M805-003-07ZNU15-201SA Details Description
Related parts for 2M805-003-07ZNU15-201SA
IC REG LDO 3V 0.15A SOT23L-6 datasheet.pdf
CONN PLUG 10MM 3POS IP67 W/PINS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 237KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
FILTER COMPACT 1A PCB datasheet.pdf
RES SMD 287 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 16V AXIAL datasheet.pdf
RES 20.5K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf