Amphenol Aerospace Operations 2M805-003-07ZNU9-10PA
2M805-003-07ZNU9-10PA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-003-07ZNU9-10PA
Brief Description
M805 10C 10#23 PIN RECP OM
Datasheet Download
2M805-003-07ZNU9-10PA.pdf
Availability of 2M805-003-07ZNU9-10PA
QUANTITY
2M805-003-07ZNU9-10PA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-003-07ZNU9-10PA
Internal Part NumberEIS-2M805-003-07ZNU9-10PA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-003-07ZNU9-10PA
Related Links2M805-003-, 2M805-003-07ZNU9-10PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-003-07ZNU9-10PA Details Description
Related parts for 2M805-003-07ZNU9-10PA
IC REGISTERED TXRX 8BIT 28PLCC datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 1/8 NPT 4-20 MA datasheet.pdf
IC THERM MON FAN CTLR 16-QSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PANEL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES 0.215 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 215 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
SWITCH SELECT DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 2304 CLBs, 40000 Gates, CMOS, CQFP228 IC datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 1.1PF 500V NP0 1210 datasheet.pdf