Amphenol Aerospace Operations 2M805-004-02M19-85SA
2M805-004-02M19-85SA picture photo
Mfg. Part Number
2M805-004-02M19-85SA
Brief Description
M805 85C 85#23 SKT RECP THRD
Datasheet Download
2M805-004-02M19-85SA.pdf
Availability of 2M805-004-02M19-85SA
QUANTITY
2M805-004-02M19-85SA Order Process
Ship out your order
Specifications of 2M805-004-02M19-85SA
Internal Part NumberEIS-2M805-004-02M19-85SA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)2M805-004-02M19-85SA
Related Links2M805-004-, 2M805-004-02M19-85SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
2M805-004-02M19-85SA Details Description
Related parts for 2M805-004-02M19-85SA
MOSFET P-CH 100V 19A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 182POS .050 datasheet.pdf
CONN FPC VERT 8POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 430MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 390MA 460 MOHM datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf