Eaton (formerly Cooper Bussmann) 3.6WDLSJ63
3.6WDLSJ63 picture photo
Mfg. Part Number
3.6WDLSJ63
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 3.6KV 63A M/S 1218
Datasheet Download
3.6WDLSJ63.pdf
Availability of 3.6WDLSJ63
QUANTITY
3.6WDLSJ63 Order Process
Ship out your order
Specifications of 3.6WDLSJ63
Internal Part NumberEIS-3.6WDLSJ63
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3.6WDLSJ63
Related Links3.6WD, 3.6WDLSJ63 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
3.6WDLSJ63 Details Description
Related parts for 3.6WDLSJ63
IC REG LDO ADJ 3A TO263 datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 13NH 260MA 2.2 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 12POS PIN datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 178 TYPE D 19POS datasheet.pdf
RES 196K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf