Conec 3017W2PAR69F20X
3017W2PAR69F20X picture photo
Mfg. Part Number
3017W2PAR69F20X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
17W2 M PC 20A PWR 4-40 SPCR/CL
Datasheet Download
3017W2PAR69F20X.pdf
Availability of 3017W2PAR69F20X
QUANTITY
3017W2PAR69F20X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3017W2PAR69F20X
Internal Part NumberEIS-3017W2PAR69F20X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3017W2PAR69F20X
Related Links3017W2P, 3017W2PAR69F20X Datasheet, Conec Distributor
3017W2PAR69F20X Details Description
Related parts for 3017W2PAR69F20X
CONN HEADER 44POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
FITTING OUT COR LD/LDP5 WHT datasheet.pdf
IC TRPL DS3/E3 TXRX 400-PBGA datasheet.pdf
CONNECTCORE datasheet.pdf
CONN HEADER 132POS 11ROW VERT datasheet.pdf
60929B102 ANVIL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 55MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 2A 112 MOHM SMD datasheet.pdf