TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 301A022-100/180-0
301A022-100/180-0 picture photo
Mfg. Part Number
301A022-100/180-0
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
301A022-100/180-0.pdf
Availability of 301A022-100/180-0
QUANTITY
301A022-100/180-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 301A022-100/180-0
Internal Part NumberEIS-301A022-100/180-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
SeriesThermofit 301A0
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)301A022-100/180-0
301A022-100/180-0 Details Description
Related parts for 301A022-100/180-0
IC REG LDO 1.8V 2A 20HTSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 7/16-20 UNF .5-4.5V datasheet.pdf
IC DRIVER HALF-BRIDGE HV 10-LLP datasheet.pdf
TVS DIODE 30VWM 48.4VC 214AB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
IC REG CONTROLLER 8SO datasheet.pdf
CONN RECEPT SAS datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf