Conec 3027W2SAM99A30X
3027W2SAM99A30X picture photo
Mfg. Part Number
3027W2SAM99A30X
Manufacturer
Product Category
D-Sub Connectors
Brief Description
27W2 F SC 4-40S
Datasheet Download
3027W2SAM99A30X.pdf
Availability of 3027W2SAM99A30X
QUANTITY
3027W2SAM99A30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 3027W2SAM99A30X
Internal Part NumberEIS-3027W2SAM99A30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyD-Sub Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3027W2SAM99A30X
Related Links3027W2S, 3027W2SAM99A30X Datasheet, Conec Distributor
3027W2SAM99A30X Details Description
Related parts for 3027W2SAM99A30X
IC Z8 20MHZ MULT/DIV C93 44-PLCC datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV 4CH TRANS 16SMD datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 3W 6327 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS INLINE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X5R 0402 datasheet.pdf
OSC MEMS 83.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 261K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CRYSTAL 30.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf