TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 302A112-25-03/225-0CS8665
302A112-25-03/225-0CS8665 picture photo
Mfg. Part Number
302A112-25-03/225-0CS8665
Manufacturer
Product Category
Heat Shrink Boots, Caps
Brief Description
MOLDED PARTS
Datasheet Download
302A112-25-03/225-0CS8665.pdf
Availability of 302A112-25-03/225-0CS8665
QUANTITY
302A112-25-03/225-0CS8665 Order Process
Ship out your order
Specifications of 302A112-25-03/225-0CS8665
Internal Part NumberEIS-302A112-25-03/225-0CS8665
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Cables, Wires - Management
FamilyHeat Shrink Boots, Caps
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)302A112-25-03/225-0CS8665
302A112-25-03/225-0CS8665 Details Description
Related parts for 302A112-25-03/225-0CS8665
CAP TANT POLY 15UF 25V 2917 datasheet.pdf
RES SMD 196 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .125 SLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 102A D2PAK datasheet.pdf
CONN MEM SKT 204POS DDR3 SODIMM datasheet.pdf
VARISTOR 16.2V 20A 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 330UF 10% 1.1KVDC SCREW datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS CABLE SKT datasheet.pdf