Vishay/Sprague 30D478M016GK2A
30D478M016GK2A picture photo
Mfg. Part Number
30D478M016GK2A
Brief Description
4700UF 16V 16X44.5 105C AXI
Datasheet Download
30D478M016GK2A.pdf
Availability of 30D478M016GK2A
QUANTITY
30D478M016GK2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D478M016GK2A
Internal Part NumberEIS-30D478M016GK2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package231
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D478M016GK2A
Related Links30D478M, 30D478M016GK2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D478M016GK2A Details Description
Related parts for 30D478M016GK2A
RES SMD 3.01 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN JACK INLINE CABLE 2MM HM datasheet.pdf