Vishay/Sprague 30D685M250DC5A
30D685M250DC5A picture photo
Mfg. Part Number
30D685M250DC5A
Brief Description
6.8UF 250V 9.5X20.5 105C AXI
Datasheet Download
30D685M250DC5A.pdf
Availability of 30D685M250DC5A
QUANTITY
30D685M250DC5A Order Process
Ship out your order
Specifications of 30D685M250DC5A
Internal Part NumberEIS-30D685M250DC5A
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package430
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)30D685M250DC5A
Related Links30D685M, 30D685M250DC5A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
30D685M250DC5A Details Description
Related parts for 30D685M250DC5A
CAP CER 680PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 3GHZ 16QFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 5W SMBG datasheet.pdf
RES 180 OHM .3W .1% RADIAL datasheet.pdf
TOOL LOCATOR MINI SIZE 20 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf