E-T-A 3120-F313-P7T1-W01L-10A
3120-F313-P7T1-W01L-10A picture photo
Mfg. Part Number
3120-F313-P7T1-W01L-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
3120-F313-P7T1-W01L-10A.pdf
Availability of 3120-F313-P7T1-W01L-10A
QUANTITY
3120-F313-P7T1-W01L-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 3120-F313-P7T1-W01L-10A
Internal Part NumberEIS-3120-F313-P7T1-W01L-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
Voltage Rating - AC250V
Actuator TypeRocker
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)3120-F313-P7T1-W01L-10A
Related Links3120-F313-P, 3120-F313-P7T1-W01L-10A Datasheet, E-T-A Distributor
3120-F313-P7T1-W01L-10A Details Description
Related parts for 3120-F313-P7T1-W01L-10A
IC DAC 12BIT QUAD SRL-IN 16TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 500KSPS 4CH 24VQFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
INSLTD SUPPORT 3X10MM BUSBAR datasheet.pdf
LED RED DIFF 3.3X1.9MM RECT T/H datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 162K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 20AWG BROWN 500' datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 14SKT SLD CUP datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 1.2A 8MSOP datasheet.pdf